کلینیک پوست و مو آریانا، راز زیبایی شماست.

لیزر موی زائد

لیزر موی زائد با دستگاه کندلا 2020

زنان و مردان سالانه مبلغ زیادی را صرف حذف موهای زائد می کنند که اغلب آنها دائمی نیست و پس از نهایت چند روز شاهد رشد مجدد موها هستیم. اصلاح مداوم، استفاده از انواع کرم های موبر، اپیلاسیون و هزینه های بالا ممکن است هرکسی را خسته کرده باشد. لیزر موی زائد با دستگاه کندلا 2020 ممکن است گزینه ای باشد که راه حل تمامی مشکلات شود. روش درمانی که هدف آن از بین بردن کامل موهای بدن و متوقف کردن رشد مجدد آنها است. یکی از بهترین و متداولترین روش های زیبایی پوست که در آن فولیکول‌های مو توسط پالس های نور و حرارت از بین می روند.

بهترین دستگاه موجود برای حذف موهای زائد دستگاه کندلا 2020 بروزترین مدل است که در آن با تطبیق طول موج خاص از نور و مدت زمان پالس برای بدست آوردن بهترین اثر برروی بافت بصورت هدفمند و با حداقل تأثیر برروی بافت اطراف انجام می شود. اشعه‌های مادون قرمز با طول موج مشخص بصورت انتخابی باعث آسیب موضعی می شوند و از این طریق سلول های بنیادی را در فولیکول می سوزانند درحالی که به سایر نقاط پوست آسیبی وارد نمی شود.

اغلب از لیزر برای از بین بردن موهای ناخواسته صورت، پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر مناطقی که ممکن است موهای زائد رشد کند استفاده می کنند و انتخاب دستگاه کندلا برای نقاط حساسی مانند صورت گزینه بسیار مناسبی است. برای داشتن بهترین نتیجه بهتر است با اصول اساسی لیزر آشنا شد بطور مثال  اطلاعات کافی در رباره اینکه لیزر بیکینی چه فواید و عوارضی را در پی دارد؟ داشت. استفاده از روش لیزر برای از بین بردن موهای زائد در بین مردان و زنان رواج دارد و بسته به نوع سلیقه و خواسته افراد می تواند مورد استفاده قرار گیرد. هرچه پوست تیره تر باشد بهتر می تواند در جلسات لیزر نتیجه بگیرد و هرچه مو روشن تر باشد ممکن است به جلسات درمانی بیشتری نیاز داشته باشید.

تعداد جلسات لازم برای لیزر با دستگاه کندلا 2020

بطور معمول طی 5 تا 6 جلسه می توان اثرات دائمی لیزر را مشاهده نمود. این روش نسبت به سایر روشهای حذف موهای زائد درد و ناراحتی کمتری به همراه دارد اما ممکن است گرمای حاصله تا حدودی موجب ناراحتی افراد شود. برای رفع این مشکل می توان بلافاصله پس از انجام لیزر از پک یخ استفاده کرد.  هرچه دستگاه قدرتمندتر باشد گرمای تولید شده بیشتر بوده و به تبع احساس ناراحتی نیز بیشتر خواهد شد. همچنین برخی از مناطق نسبت به سایر نقاط بدن دردناکتر خواهند بود. بنابراین تحمل مقداری درد در حین انجام عمل لیزر طبیعی است.

لیزر مو زائد

استفاده از روش لیزر با دستگاه کندلا 2020 ممکن است هزینه بر باشد اما در مقایسه با هزینه سایر روشهای رفع موهای زائد که اغلب دائمی نیز نیستند، مقرون به صرفه خواهد بود. روشی که طی چند جلسه شما را برای همیشه از شر موهای زائد خلاص می سازد. به نوعی با صرف هزینه برای گذراندن جلسات لیزر، شما زمان و هزینه های جاری که سالهاست برای از بین بردن موهای زائد صرف می کنید را ذخیره می کند.

اصلاح و اپیلاسیون باعث تحریک پوست می شود. رعایت اصول جوانسازی پوست و مو تضمینی می تواند مانع پیری زودرس پوست شود. مشکلاتی نظیر خشکی پوست و بثورات، قرمزی پوست، ایجاد زخم، قرمزی پوست، حتی جوش از عوارض شایع در اپیلاسیون است. همچنین امکان افزایش موهای زائد نیز وجود داشته دارد. ممکن است شاهد آسیب‌های پوستی ناشی از کشیده شدن پوست در اپیلاسیون و یا استفاده از کرم های موبر در بلند مدت باشید. انتخاب بهترین دستگاه لیزر مو می تواند علاوه بر رفع این آسیب های پوستی شما را از صرف زمان در آرایشگاه ها بی نیاز سازد. برای انجام جلسات لیزر نیاز نیست که موها بلند شوند. یعنی در بین دوره لازم نیست جلوی رشد موهای زائد را بگیرید.

نتایج استفاده از لیزر موهای زائد کندلا2020 بستگی به رشد مو، میزان هورمون ، رنگ پوست و میزان خونرسانی در بدن خواهد داشت. ممکن است پس از انجام لیزر پوست شما حالت آفتاب سوختگی داشته باشد که با استفاده از کمپرس یخ، پماد و مرطوب کننده می‌توانید مشکل را حل کنید.

نکات ضروری در لیزر موی زائد

استفاده از روش لیزر ممکن است خطرناک به نظر برسد، اما لیزر درواقع یکی از ایمن ترین روش‌های رفع موهای زائد است زیرا در بیشتر موارد توسط متخصصین و زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود. تنها کافی است که قبل و در حین انجام لیزر به چند نکته مهم توجه داشته باشید.

لیزر موهای زائد

پیش از شروع جلسات لیزر از کرم های لایه بردار استفاده نکنیدپوست خود را در معرض آفتاب قرار ندهید. بهتر است از کرم های ضد آفتاب قوی استفاده کنید و حتی بهتر است در طول این دوره درمان نیز از کرم ضد آفتاب قوی استفاده شود تا رنگ پوست تغییر نکند. همچنین می توانید از انواع ماسک پوست استفاده کنید. گرمای حاصل از لیزر به مدت 24 ساعت در پوست باقی می‌ماند. این به آن معنا است که شما باید طی این مدت از رفتن به سونا، سالن بندسازی و تا جای ممکن از دوش گرفتن خودداری کنید. موهای خود را وکس نکنید، رنگ نکنید و همچنین بلافاصله اقدام به برنزه کردن پوست توسط کرم‌های مخصوص و یا دستگاه سولار نکنید. طی یک ماه پس از جلسه لیزر با دستگاه لیزر کندلا 2020 موها رشد نخواهند داشت. همچنین فوایدی نظیر رفع لک های پوستی و شادابی پوست نیز ازجمله مزایایی است که شما با انجام لیزر موی زائد توسط دستگاه کندلا 2020 دریافت خواهید کرد.

اشتراک گذاری :

دیدگاه در"لیزر موی زائد با دستگاه کندلا 2020"

  1. مونا عظیم زاده

    ممنون که اینقدر اطلاعات مفید قرار میدید

  2. […] کندلا 2020: یکی از بهترین و جدیدترین دستگاه های موجود دستگاه لیزر کندلا 2020 است که بیشتری اثربخشی را درمیان سایر دستگاه ها به […]

دیدگاه خود را بنویسید