کلینیک پوست و مو آریانا، راز زیبایی شماست.

دستگاه لیزر موهای زائد اصل

دستگاه لیزر موهای زائد اصل و نحوه تشخیص آن از دستگاه تقلبی

امروزه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد اصل برای از بین بردن موهای زائد اهمیت بسیاری یافته است. چرا که در نتیجه نهایی اثر بسزایی خواهد گذاشت. با افزایش تکنولوژی، روش­های نوین و جدیدی برای از بین بردن موهای زائد به وجود آمده است. یکی از روش­های بسیار موثر، استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد اصل می­باشد، که ما قصد داریم در این مقاله، اطلاعاتی درباره لیزر موهای زائد و تفاوت دستگاه اصلی از تقلبی را در اختیارتان قرار دهیم.

لیزر، یک روش نسبتا دائمی، جهت از بین بردن موهای زائد محسوب می­ شود. نسبت به روش­های دیگر مانند، استفاده از تیغ، وکس، بند و غیره که درد زیادی دارند و ممکن است برای افراد ایجاد حساسیت کنند، لیزر نسبتا بدون درد و ایجاد هیچگونه حساسیتی می­باشد. همچنین لیزر یک روش سریع جهت خلاص شدن به  مدت طولانی از موهای زائد به شمار می­ رود. روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که درنهایت می­ تواند به مدت حداکثر، دو تا سه هفته دوام داشته باشد، در صورتی که بعد از استفاده از لیزر موهای زائد تقریبا برای همیشه از بین می­روند و فقط نیاز است در سال، لیزر به عنوان یادآوری انجام شود.

تاثیرگذاری دستگاه لیزر اصل در از بین بردن موهای زائد

انتخاب نوع دستگاه، در نتیجه مطلوب گرفتن از لیزر بسیار موثر است.  به همین دلیل، برای انجام لیزر موهای زائد، دانستن تفاوت دستگاه اصلی از تقلبی بسیار حائز اهمیت می­‌باشد. اگر برای انجام لیزر موهای زائد، به کلینیکی معتبر که دارای متخصصین ماهر است، مراجعه کنید، دیگر نگران انتخاب دستگاه اشتباه نخواهید بود. متخصص، با توجه به نوع پوست و موهای زائد فرد، تشخیص می­ دهد که، کدام دستگاه، بیشترین کارایی را برایش دارد. اما با این وجود، داشتن کمی اطلاعات درباره دستگاه ­های انجام لیزر و دانستن تفاوت دستگاه اصلی از تقلبی، می­ تواند موجب شود که در ابتدا انتخاب کلینیک، دقت بیشتری به خرج دهید و بتوانید تشخیص دهید که دستگاه­‌های کلینیک مورد نظر معتبر هستند یا خیر. ارائه انواع خدمات لیزر نظیر لیزر خط ریش مردان در کلینیک زیبایی آریانا ارائه می شود.

دستگاه لیزر الکساندرایت اصل

به طور کلی، چندین مدل دستگاه برای انجام لیزر وجود دارد. یکی از پیشرفته­ ترین مدل­ ها که امروزه بسیار کاربرد دارد، لیزر الکساندرایت است. این دستگاه طول موج 750 نانومتر دارد و برای پوست­ هایی که تیره هستند نیز کاربرد دارد. دستگاه الکساندرایت، جز قدرتمندترین و گران­ترین دستگاه لیزر محسوب می­‌شود، که متاسفانه در برخی کلینیک­ های نامعتبر، از فیک و یا همان تقلبی­ استفاده می­ شود. تشخیص اصل و یا تقلبی بودن دستگاه، کار بسیار دشواری است. به همین دلیل، لازم است که برای انجام لیزر موهای زائد، حتما به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید. یکی از مواردی که افراد هنگام مراجعه به یک کلینیک باید به آن دقت کنند این است که، دستگاه مجوز­های قانونی و تاییدیه از وزارت بهداشت را داشته باشد. همچنین در مجوز وزارت بهداشت اسم Alexandrite Laser قید شده باشد، که در این صورت دستگاه لیزر موهای زائد اصل است. دستگاه الکساندرایت با طول موج الکس متفاوت است. دستگاه‌­های بسیاری هستند که می­‌توانند طول موج الکس را داشته باشند. بنابراین دقت کنید که اگر Alexandrite Laser در مجوز قید نشده باشد، آن دستگاه الکساندرایت نمی­باشد و احتمالا دستگاهی با طول موج الکس است. دستگاه لیزر موهای زائد اصل الکساندرایت، به دلیل داشتن گران قیمت­ ترین سنگ به نام chrysoberyl ، که حتی از الماس نیز نادرتر است، بسیار گران می­ باشد و به همین میزان، کارایی بسیار بیشتری نسبت به سایر دستگاه­ ها دارد. که همین عوامل سبب شده تا تقلبی این دستگاه بسیار زیاد باشد. یکی از کارهای دیگری که برای تشخیص دستگاه لیزر موهای زائد اصل می­ توانید انجام دهید، استعلام گرفتن از سایت اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت است. از طریق این سایت، می­توانید وارد کننده­‌های اصلی این دستگاه را پیدا نموده، و جویا شوید که کلینیک مورد نظر از آنجا دستگاه تهیه کرده است یا خیر. در صورت عدم تایید آن شرکت، متوجه می­ شوید که دستگاه کلینیک مورد نظر تقلبی می­باشد.

به طور کلی، تشخیص دستگاه لیزر موهای زائد اصل از تقلبی آن کار بسیار دشواری مخصوصا برای مراجعین است. به همین دلیل سعی کنید معتبرترین کلینیک را انتخاب نموده تا با خیال راحت کار لیزر خود را انجام دهید.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید