هایفوتراپی زیر چشم و جوانسازی چهره

هایفوتراپی زیر چشم هم مانند انواع دیگر روش ها، برای ظاهر پوست مفید است. زیر چشم از مهم ترین بخش های صورت است. اگر این بخش تیره شود یا چروک شود، صورت، ریخت خود را از دست می دهد و توازنش به هم می خورد. بنابراین جزو آن دسته از مواردی است که مردان و زنان و به خصوص زنان، به آن اهمیت ویژه ای می دهند. از این رو، پیدا کردن راهی که بتوان بدون هیچ دردی این موارد را در زیر چشم رفع کرد بسیار اهمیت دارد و مورد استقبال هم قرار خواهد گرفت. نکته ای که لازم به ذکر است، این است که با اینکه هایفوتراپی درمانی است که برای تمام بخش های بدن قابل اجراست و مشکلی ندارد، اما در بعضی نواحی مانند زیر چشم که هم نازک است و هم حساسیت بیش از حد دارد، با ظرافت و دقت بیشتری انجام می شود.

گاهی در زیر چشم چین و چروک ایجاد می شود که یا در اثر گذر سن است و یا بد قرار گرفتن عضلات صورت هنگام خوابیدن یا خندیدن و دلایلی از این دست، و یا دچار کبودی و تیرگی می شود که می تواند ارثی باشد یا به خاطر کم خوابی، و یا باز هم به دلایلی مانند ارث زیر چشم گودی می افتد، و گاهی اوقات هم افتادگی و شل شدگی دارد. به دلایلی که ذکر شد، هایفوتراپی زیر چشم و دور چشم توصیه می شود تا بتوان این موارد را کنترل کرد. البته راه حل های زیادی درباره رفع این قضیه وجود دارد اما  این راه، چون دردسر کمتری دارد و درد و جراحی ندارد، به نظر می رسد که مقبولیت بیشتری داشته باشد. پس بهتر است به آن بیشتر بپردازیم.

نحوه عملکرد هایفوتراپی زیر چشم

هایفوتراپی زیر چشم به وسیله ی دستگاهی انجام می شود که با تولید یکسری امواج، می تواند درمان مورد نظر را انجام دهد. همان طور که قبلا هم ذکر شد، بخش هایی مانند زیر چشم و پلک، بسیار حساس هستند و نیاز دارند که به صورت ویژه ای با آنها برخورد شود. بنابراین باید حتما قبل از شروع کار، امواج هایفوتراپی طوری تنظیم شود که به پوست این نواحی، آسیب نزند. نحوه ی عملکرد به این صورت است که امواج  در پوست، حرارتی ایجاد می کنند و انرژی حرارتی تولید شده، باعث می شود که کلاژن ها شروع به تولید شدن کنند و پوست را سفت و کشیده می کنند.

هایفوتراپی چشم چه مزایایی دارد

هایفوتراپی زیر چشم مزایایی دارد که در زیر به چند مورد اشاره می شود:

  • هایفوتراپی زیر چشم بی خطر است و هیچ تهاجم و خشونتی در آن وجود ندارد.
  • مدت زمان درگیر کردن شما تنها یک جلسه است که حدودا نیم تا سه ساعت می شود و پروسه ی وقت گیری ندارد.
  • همزمان با این پروسه، هایفوتراپی پشت پلک هم برای شما انجام می شود تا توازن صورت شما حفظ شود. بنابراین خیال شما از بابت ظاهر صورتتان راحت باشد.
  • زود بازده است و می توانید در همان جلسه ی درمان، نتیجه مورد نظرتان را در صورت خود مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است که نتیجه ی نهایی را به دلیل تولید کلاژن های جدید در پوست، چند ماه بعد مشاهده می کنید. اما آن صافی پوست همان اول قابل مشاهده است.
  • ممکن است نیاز به تجدید داشته باشد که نهایتا ۳ جلسه است.
  • نسبت به جراحی کردن، هزینه ی بسیار مناسب تری دارد.
  • این روش درمان، برعکس روش های دیگر، دوران نقاهت و ریکاوری ندارد.
  • در هایفوتراپی زیر چشم هیچ تزریق و برشی انجام نمی شود.
  • نتایج این روش درمان، یک تا دو سال ماندگاری دارد.
  • می تواند به همراه روش های دیگر درمانی استفاده شود.
Call Now Button