در صورتی که نیاز به مشاوره دارید، یا میخواهید یک نوبت برای مراجعه دریافت کنید؛ از طریق دکمه “دریافت نوبت” و تکمیل فرم مربوطه می توانید درخواست خود را ثبت کنید.همچنین می توانید تاریخ و ساعت مناسب را برای مراجعه خودتان پیشنهاد دهید. درخواست شما در کمترین زمان ممکن بررسی شده و نوبت شما به اطلاعتان خواهد رسید.

تمام سعی ما در کلینیک آریانا، جلب رضایت حداکثری شما مراجعین محترم بوده و بازخورد های مثبت شما مهمترین انگیزه ماست. کلینیک آریانا با در اختیار داشتن مدرن ترین دستگاه های روز دنیا و پرسنلی متخصص و مجرب، زیر نظر پزشک فعالیت دارد.

کلینیک آریانا در فضایی گرم و صمیمی، همه روزه و حتی ایام تعطیل میزبان شما بوده و علاوه بر خدمات درمانی، امکانات متنوعی را در جهت مشاوره قبل و بعد از پروسیجر ها ارائه می دهد.

از مزیت های کلینیک آریانا می توان به داشتن اتاف CSR ( اتاف صدعفونی دستگاه ها ) و دستگاه لیزر کندلا 2020 اشاره کرد که این دو مورد آریانا رو به تنها کلینیک دارنده ی این ویژگی ها در غرب تهران تبدیل می نماید . هم چنین کلینیک از آخرین استانداردهای روز به منظور ضدعفونی و بهداشت محیط استفاده می نماید تا مراجعین گرامی با خاطری آسوده به مراقبت از پوست خود بپردازند .

Call Now Button