هایفوتراپی پشت پلک چه مزایایی دارد؟

هایفوتراپی پشت پلک از انواع هایفوتراپی ها است. اگر می خواهید بیشتر در مورد هایفوتراپی بدانید باید بگوییم که این روش، در واقع از زیرمجموعه های لیفتینگ پوست است که هم برای صورت و هم برای بدن کاربرد دارد. تعداد جلسات مورد نیاز یک جلسه است. در کل باید گفت که این روش به وسیله امواج انجام می گیرد. تکنیک  این روش در کشیدن پوست است. پوست را می کشد و اگر چروکی در ناحیه این از صورت و بدن شما مانند پلک، پیشانی، ابرو و غیره به وجود آمده است، آن را از بین می برد. خوبیِ این روش عدم تهاجمی بودن آن است و از جراحی استفاده نمی شود. بنابراین بسیار تمییز است.

هایفوتراپی پشت پلک چیست

در ابتدای امر باید بدانیم که در انسان ها چه مرد و چه زن، با بالاتر رفتن سن و یا به دلایل ارثی، افتادگی و خوابیدن پلک اتفاق می افتد و این امر، بسیار طبیعی است. پوست شل می شود و می افتد. این اتفاق ممکن ایت چون در اثر پیری اتفاق می افتد برای بعضی ها مشکلی نباشد و آن را بخشی از گذران عمر خود بدانند، اما برای خیلی از افراد به خصوص خانم ها این امر بسیار ناراحت کننده است و می خواهند هر چه زود تر از آن خلاص شوند. یکی از راه هاییکه این مشکل را بدون دردسر حل خواهد کرد، هایفوتراپی پشت پلک است. به این صورت که در این روش، نیروی امواج، پوست پلک را لیفت می کنند و می کشند. بنابراین پوست پلک کشیده می شود و مانند دوران جوانی فرد خواهد شد. نکته ای که در این بین قابل توجه است، این است که اگر می خواهید هایفوتراپی پشت پلک انجام دهید، لازم است به دنبال آن حتما هایفوتراپی پیشانی و ابرو انجام شود که توازن در صورت شما حفظ شود و اثرات خوب خود را بگذارد.

 هایفوتراپی پشت پلک چگونه انجام می شود

همان طور که در بالا توضیح داده شد، این روش، به وسیله ی امواج انجام می شود. یعنی امواجی که از دستگاه هایفوتراپی متساعد می شود، با ایجاد حرارت در زیر پوست پلک ها، آنجا را گرم می کند و این گرم شدن، باعث می شود که  پوست کلاژن سازی خود را شروع کند و بافت خودش را اصلاح و ترمیم کند، سفت شود و دیگر خبری از آن افتادگی و منظره ی نا مطلوب، نباشد.

شرایط انجام هایفوتراپی پشت پلک

در این قسمت می خواهیم به شما تذکری از این بابت دهیم که چشم و نواحی مربوط به آن مانند زیر چشم و پلک، از مناطق حساس بدن هستند. بنابراین شما وظیفه دارید که برای انجام این هایفوتراپی پیش هر کسی نروید و به یک متخصص امور جراحی پلاستیک مراجعه کنید. مزیت این امر این است که این متخصصان، با دستگاه هایفوتراپی آشنا هستند و موارد زیادی را با شرایط مشابه شما درمان کرده اند. باید گوشزد کنیم که در صورتی که شما به متخصص مربوطه مراجعه نکنید، کسی که کار را بلد نباشد، پوست پلک دو پشم شما را به شکلی نامتقارن در می آورد و فرد از نظر ظاهری بیشتر دچار مشکل می شود.

قیمت هایفوتراپی پلک

جهت اطلاع شما خوانندگان عزیز و محترم که برای انجام این نوع عمل های زیبایی هیچ بیمه ای پوشش هیچ نمی کند. بنابراین شما باید خودتان هزینه ی آن را به عهده بگیرید و منتظر کمک بیمه نباشید. اولویت زندگی خود را در نظر بگیرید و اگر تواند آن را دارید به انجام این عمل اقدام کنید. به دلیل اینکه هزینه ها با توجه بهمکان کلینیک و شخص متخصص متفاوت است، بنابراین، ممکن است بتوانید جایی با هزینه های کمتر پیدا کنید.

 

 

 

 

 

Call Now Button