پلاژن تراپی صورت چه فوایدی دارد؟

پلاژن تراپی صورت یکی از بهترین روش های جوانی و زیبایی پوست است. پوست، به خصوص پوست صورت، مهمترین عنصر زیبایی است. این عنصر با توجه به افزایش سن ممکن است دستخوش تغییراتی شود. این تغییرات بر روی مهم ترین چیزی که تاثیر می گذارد اعتماد به نفس انسان است و انسان هم به اعتماد به نفس است که می تواند در عملکرد خود موفق باشد. افرادی که در بخش های مختلف بدن خود از جمله پوست صورت دارای عیب می باشند، اعتماد به نفسی کمتری را دارند. اما فکر می کنید چه طور می توان اعتماد به نفس از دست رفته را بازگرداند و پوست دچار آسیب را درمان کرد؟ چگونه می توان تاثیرات سن را بر روی چهره افراد محو کرد؟ آیا روش های درمانی مستقیم موثر می باشند؟ به نظر شما ممکن است روش های غیرمستقیم کارسازتر باشند؟ بسیاری از افراد به دلیل ترس از روش های غیر مستقیم نا امید می شوند و به استفاده از کرم های بی خاصیت ادامه می دهند. باید گفت که امروزه روش های درمانی مختلفی به طور غیرمستقیم به افراد ارائه می شود. یکی از روش‌ های غیرمستقیم پلاژن تراپی صورت می باشد.

پلاژن تراپی صورت چه کاربردی دارد؟

این روش درمانی مزایای زیادی دارد که از جمله آن می توان رفع چین و چروک و خطوط ریز صورت، سفت شدن پوست صورت، کاهش زخم‌ها بر روی پوست صورت، کم شدن میزان آکنه‌ها و کاهش میزان علائم کشیدگی پوست صورت. همچنین با این روش درمانی، رنگدانه‌های پوست به حداقل می رسند. پس کاربرد پلاژن تراپی به شرح زیر است:

  • بازگرداندن حالت کشیدگی به پوست
  • محکم کردن و جمع کردن بافت پوست
  • کاهش خطوط ریز و چین و چروک
  • کاهش چربی های زیر پوستی و آلودگی ها
  • اکسیژن‌رسانی به پوست صورت
  • رفع جوش‌، جای جوش، زخم و آکنه بر روی صورت

لازم به ذکر است که پلاژن تراپی صورت، بدون درد است. با توجه به گزارش بیماران، فقط ناراحتی جزئی را ایجاد می کند که تا حدودی شبیه به چسبیدن یک باند پلاستیکی به پوست است. بعد از استفاده ازاین روش، نیازی نیست استراحت کنید. شما به راحتی می‌توانید درمان را طی چند دقیقه انجام دهید و سپس روز خود را طبق معمول همیشه بگذرانید.

فرایند پلاژن تراپی صورت

دستگاه پلاژن، سَری‌های یک‌بار مصرفی دارد که بتواند فرایند پاکسازی و جوانسازی پوست صورت شما عزیزان را به بهداشتی‌ترین نحو ممکن به انجام ‌برساند. تاکید بر یک بار مصرف بودن آنها این است که این سَری‌های یک‌بار مصرف در هر بار استفاده و طی کردن روند سه مرحله‌ای پلاژن تراپی، تعویض می‌شوند و سری‌های کاملا نو و استفاده نشده روی دستگاه قرار می‌گیرند. در کنار تمام فرایند‌هایی که پیشتر به آن‌ها اشاره داشتیم، در استفاده از فرایند پلاژن تراپی برای صورت، مکانیزم کلی عمل از سه مرحله تشکیل می شود که پاکسازی و ماساژ صورت، آبرسانی و اکسیژن‌رسانی و تقویت و جوانسازی را در بر می‌گیرد.

استفاده از پلاژن تراپی چه اثراتی دارد؟

این فرایند، در پوست، باعث ایجاد حرارت می شود به این صورت که مقدار انرژی که در این درمان وجود دارد، لایه بافت چربی پوست صورت را گرم می کند. این گرما روی سوخت و ساز رسوب چربی اثر می گذارد و سبب می شود چربی های انباشته در سلول تجزیه شوند. همچنین پلاژن تراپی صورت باعث آزادسازی چربی خارج شده به منظور حفظ انرژی بدن می شود که با ورزش کردن، این سلول های چربی به عنوان غذا مصرف می شوند. بنابراین کمک می کند چربی های انباشته شده در بدن را بسوزانید. در ادامه، این فرایند باعث تغییر شکل، سفت شدن و صاف شدن پوست صورت می شود. به این صورت که انرژی که وارد می شود، سبب گرم کردن فیبر های کلاژن می شود و پوست صورت را منقبض می کند. این فرآیند پوست را سفت تر و صاف تر می کند. به لازم به ذکر است که اثر گرما بر روی زمان متابولیسم نیز موثر است و تشکیل کلاژن و سفت شدن دائمی پوست صورت را سرعت می بخشد.

Call Now Button