رفع قوز بینی با نخ تحت چه شرایطی ممکن است؟

رفع قوز بینی با نخ ، با استفاده از نخ های پلی دیوکسانون به لطف آخرین فن آوری های پزشکی (PDO) قابل انجام است که صد درصد از نظر زیست سازگار بوده و توسط بدن قابل جذب هستند. این عمل، به عنوان “عمل بینی در هنگام ناهار” نیز شناخته می شود. این اصطلاح اشاره به این امر دارد که این درمان در کمتر از یک ساعت انجام می شود. به دلیل اینکه عمل سبکی است، بیماران می توانند پس از آن فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرند. بعد از بی حسی و استفاده از بی حسی موضعی برای اطمینان از اینکه کمترین دردی ایجاد شود، پزشک نخ های ریز را در امتداد پل بینی، ارتفاع و تیغه قرار می دهد تا به بینی برسد.

رفع قوز بینی با نخ به چه صورت انجام می شود؟

 نخ ها زیر پوست قرار می گیرند تا پل بینی و نوک آن بالا برود. به این صورت که تشکیل کلاژن را تحریک می کند تا از این طریق عمل انجام شده برای شخص  نتایج پایدار داشته باشد. تعداد رشته های نخ مورد نیاز بسته به افراد متفاوت است. برای لیفت بینی و یا تعیین شکل بینی و نتیجه مطلوب، برای تصمیم گیری در مورد تعداد نخ های مورد نیاز ، مشاوره اولیه با پزشک لازم است. نتایج به سرعت قابل مشاهده هستند زیرا نخ ها  در واقع حکم داربست بینی را دارند. معمولا زمانی از این روش استفاده می کنند که بخواهند بینی صاف، بلند تر و صاف تر داشته باشند. لازم به ذکر است که طی انجام این درمان، اصلا نیاز نیست که پوست بریده شود.

مدت زمان این درمان ۳۰ دقیقه است. در مورد مدت زمان بهبودی این عمل، باید گفت که گاهی اوقات  در بعضی از موارد ممکن است تورمی ایجاد بخش عمل شده ایجاد کند که در عرض چند ساعت فروکش می کند. همچنین کبودی ظرف چند روز برطرف خواهد شد. پایداری رفع قوز بینی با نخ، بین ۱۲ تا ۱۸ ماه است حتی گفته شده که اگر از نخ HIKO Nose استفاده کند می تواند هر 1 تا 2 سال یک بار تکرار کند. یعنی ۱ تا ۲ سال پایداری دارد.

رفع قوز بینی با نخ چه قدر امنیت دارد؟

لیفت با نخ بینی یکی از ایمن ترین روش های بهبود وضعیت بینی به صورتی است که فرد می خواهد انجام شود. مواد PDO بیش از 30 سال به عنوان بخیه جراحی، مورد استفاده قرار گرفته است. این نخ ها معمولاً در جراحی های پلاستیک و زنان برای بخیه های جلدی و زیر پوستی استفاده می شوند. تورم موقت و کبودی به صورت لکه ای از موارد رایجی است که پس از عمل رفع قوز بینی با نخ ایجاد می شود، اما با استفاده از کُمپرِس سرد به زودی بهبود می یابد.

عمل رفع قوز بینی با نخ چه اثرات جانبی دارد؟

عمل رفع قوز بینی با نخ و به طور کلی عمل لیفت بینی با نخ، مانند تمام عمل های دیگر اثرات جانبی دارد. این اثرات عبارت اند از:

اثرات و نتایج این عمل دائمی نیست. از این رو، برای حفظ نتایج، به ترمیم مجدد درمان نیاز است. اگر می خواهید که همیشه آن حالت را حفط کنید باید دوباره این عمل را تکرار کنید.

اگر نخ ها به درستی وارد نشوند، پل بینی می تواند منحرف به نظر برسد پس فردی که این روش را استفاده می کند باید حتما از این موارد مطلع باشد.

انواع مختلفی از نخ های PDO وجود دارد که اهداف مختلفی را پوشش می دهد. برای لیفت بینی، نخ های دنده ای که دارای برجستگی های تیز برای قلاب کردن در زیر سطح پوست هستند استفاده می شود. این نوع نخ برای ساختار پوست شما مناسب است و باعث می شود نتیجه ی کار تمییز تر و زیبا تر شود. سایر نخ های PDO شامل نخ های مونو می باشد و از نخ های پیچی برای سفت شدن پوست در مناطقی مانند گردن، گونه ها و زیر چشم استفاده می شود.

Call Now Button