لیزر فول بادی صد درصد تضمینی

لیزر فول بادی صددرصد تضمینی برای خلاصی از موهای زائد بدن است که در میان راه های مختلف حذف موهای زائد که برخی از آنها دردسر ساز یا دشوار هستند و بسیاری از افراد به دنبال راحت ترین روش با کم ترین عوارض هستند توصیه می شود. مراجعه به یک کلینیک زیبایی معتبر و انجام لیزر فول بادی برای از بین بدن موهای زائد می تواند به شما کمک کند تا پوستی صاف و بدون مو داشته باشید. به این ترتیب می توانید در وقت صرفه جویی کرده و نگرانی بابت هزینه هر ماهه اپیلاسیون، درد و دردسرهای پیش رو را کنار بگذارید.

یکی از روش‌های لیزر موی زائد بدن، استفاده از روش لیزر فول بادی صددرصد تضمینی برای رفع موهای زائد است که طرفداران بسیاری نیز دارد. لیزر فول بادی اصطلاحی است که به لیزر کل بدن گفته می‌شود و درمان قطعی موهای زائد است.

 افرادی که به دلایل هورمونی یا وراثتی دارای موهای ضخیم یا زیادی هستند می توانند با استفاده از این روش طی هشت تا ده جلسه (طبق تشخیص پزشک) از شر موهای زائد خود خلاص شوند. نواحی لیزر فول بادی در خانم ها شامل ران ها،  دست ها، پاها، صورت، زیر بغل، بازوها، ساعد، خط کمر، شکم، ناحیه بیکینی، دور ناف، سینه، ساق پا، واژن، روی باسن،

لیزر فول بادی در آقایان؛ دست ها، پاها، شکم، کمر، صورت، زیر بغل، باسن، بیکینی یا ناحیه تناسلی، سر شانه

 مزایای لیزر فول بادی

یکی از مهمترین مزایای لیزر موهای زائد هزینه کمتر آن است. در یک مقایسه کلی متوجه خواهید شد، با هزینه‌ای که برای لیزر می پردازید تا آخر عمر از انجام انواع روش های رفع مو و هزینه ‌های آنها خلاص می شوید. با لیزر فول بادی در طی چند جلسه درمانی، رشد موهای زائد به حداقل یا صفر درصد می رسد. پوست گرچه موقتی و کاملاً طبیعی است و گاهی به ندرت برای پوست اتفاق می‌افتد اما جز عوارض جانبی می باشد.

  • کاهش سرعت رشد مو
  • کاهش ضخامت موها
  • درد کمتر
  • نرم شدن بافت پوست
  •  شایع‌ترین عوارض لیزر فول بادی:
  •  طبیعتاً هر روش درمانی در کنار مزایای خود دارای معایبی نیز می‌باشد.
  • پوسته پوسته شدن؛
  •  تغییر رنگ پوست
  •  ایجاد اسکار
  •  قرمزی و تحریک پوست

بهترین دستگاه های لیزر فول بادی

دستگاه الکساندرایت کندلا:  یکی از دستگاه های شناخته شده در دنیا است که قابلیت زیادی در جذب ملانین پوست دارد و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن، پوستی صاف و بدون مو برای شما به ارمغان می آورد. در حال حاضر این دستگاه پرقدرت ترین  و موثر ترین دستگاه، در کل دنیا است.

 دستگاه دایود : بعد از دستگاه الکساندرایت کندلا، موثرترین دستگاه، در طی سال های اخیر می باشد. اما شایان به ذکر است؛ قدرت این دستگاه در مقابل دستگاه الکساندرایت کمتر است و قدرت جذب  ملانین کمتری دارد و می‌تواند مناسب افراد تیره پوست باشد.

 افرادی که با دستگاه های رفع موهای زائد کار می‌کنند  اگر تخصص و تجربه کافی در استفاده از این دستگاه نداشته باشند؛ ممکن است به پوست افراد آسیب برسانند.

 چه افرادی ممنوعیت استفاده از لیزر فول بادی دارند؟

 زنان باردار یا مادران شیرده

بیمارانی با سابقه تشنج و صرع

پوستی که دچار عفونت یا زخم، جوش و آکنه است

افرادی که دارای موهای سفید هستند

 افرادی که به تازگی برنزه کرده اند

 افرادی که به تازگی رتینو ئیرها  استفاده کردند افرادی که به تازگی عمل کردند

 افرادی که از داروهای استفاده می‌کنند که نباید در برابر نور مستقیم خورشید قرار بگیرند

 افرادی که ار پیس میکر استفاده می‌کنند

مطلب پیشنهادی: لیزر موهای زائد

نکات مهم در لیزر فول بادی

 تا یک ماه قبل از اولین جلسه لیزر از اپلاسیون، دکلره، بند انداختن و به طور کلی روش های رفع موهای زائد خودداری فرمایید

 تا دو هفته قبل و بعد از انجام لیزر از قرارگرفتن مستقیم و بیش از حد در برابر نور خورشید بپرهیزید

استفاده منظم از کرم های ضد آفتاب (spf+30)

بعد از درمان از آب گرم یا آب داغ استفاده نکنید و به جای آن از کمپرس آب سرد استفاده کنید

 از اسکارپ، حداقل تا یک هفته بعد از درمان استفاده نکنید

در صورت مشاهده  موهایی در مناطق لیزر شده به هیچ عنوان جدا نکنید و به هیچ عنوان از روش به اپلاسیون استفاده نکنید و به جای آن می توانید موهای خود را شیو کنید

این را به خاطر داشته باشید جلسات خود را در فاصله های معین و منظمی که پزشکتان تعیین کرده است مراجعه کنید تا بتوانند نتیجه دلخواه خود را بگیرید.

Call Now Button