هیدرودرمی پوست چیست و چه مزایایی دارد؟

داشتن پوست سالم آرزوی هر انسانی خواهد بود. یکی از راه های داشتن پوست سالم، هیدرودرمی پوست است. با افزایش سن و پیری به طور طبیعی پوست انسان دچار پیری و از دست رفتن شادابی خواهد شد در کنار کاهش ساخت کلاژن در پوست انسان مشکلات پوستی انسان زیاد شده و چین و چروک در پوست انسان زیاد خواهد شد یکی از روش های که زیبایی شما را حفظ خواهد کرد و احتیاج به عمل و مراقبت‎های بعد از عمل را ندارد هیدودرمی است که جایگزین بسیار مناسبی برای روش لیفت خواهد بود و بسیار طبیعی است و امروزه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کرده است در ادامه به تعریف این روش درمانی پرداخته و تاثیرات آن را اشاره خواهیم کرد.

سلامت پوست یکی از باید های زندگی انسان است. پوست انسان با تمام عوامل محیطی در ارتباط است و بسیار تحت تاثیر از این عوامل است و با بالارفتن سن آثار زیادی را بر پوست مشاهده خواهید کرد.

هیدرودرمی پوست چیست؟

جنس پوست شما چه خشک یا چرب باشد نیاز به آب برای شادابی دارد با این روش شما آبرسانی عمیقی را برای پوست خود انجام خواهید داد. این روش برای درمان و آبرسانی به پوست است. این روش برای آبرسانی پوست و جلوگیری از خشکی و مشکلات پوست از اکسیژن و آب برای بهبود طبیعی پوست در کنار لایه برداری و پاکسازی پوست استفاده خواهد شد. در هیدرودرمی پوست عمیقا مرطوب و سالم خواهد شد و آبرسانی کاملی را در پوست مشاهده خواهیدکرد. بعد از این درمان پوست آماده خواهد بود سرم ها و مواد مغذی را به خوبی جذب کند.

هیدودرم آبریژن چه مزایایی را برای شما خواهد داشت:

 • بافت پوست بعد از هیدودرم شاداب خواهد شد.
 • آبرسانی عمیقی را برای پوست شما می‎شود.
 • کاهش چین و چروک های پوست با استفاده از آبرسانی پوست
 • جریان خون را در بافت صورت بهتر خواهد کرد
 • منافذ پوست شما را کاهش خواهد داد
 • رفع جای جوش، زخم و آکنه های پوست
 • رفع جوش های سرسیاه پوست

روش هیدرودرمی پوست چگونه است؟

 این روش با استفاده از دستگاه و ژل انجام خواهد شد. دستگاه درم ابریژن با دو لوله خروجی و ورودی طراحی شده است. که در انتهای آن فلکه کنترل جریان آب در نظر گرفته شده است . آب‌هایی که  از دستگاه خارج می شود باکمپرسور فشار هوا ارتباط برقرار می‌کنند. وقتی که آب وارد می‌شود فلکه دوراهی با بطری آب خالص و تصفیه شده در ارتباط می‌باشد و آب را وارد لوله می‌کند.زمانیکه فلکه کنترل جریان هوا آماده درمان پوست شد کمپرسر فشار شروع به فعالیت خود می کند و عملیات مکش را آغاز می‌کند و آب‌های تصفیه و خالص را از بطری آب می‌کشد و داخل محفظه دستگاه هیدرودرمی پوست وارد می کند. با استفاده از دستگاه بدون هرگونه از مواد شیمایی پوست شما را درمان خواهند کرد.

کاربرد هیدودرمی

آبرسانی، درخشندگی و جوانسازی پوست از کاربردهای هیدودرمی است . با استفاده از این روش بطور معمول تا 35 درصد از چین وچروک های ناحیه پیشانی رفع خواهد شد و گونه های شما تا 80درصد جوان تر خواهد شد و تا 60درصد از شر منافذ باز پوست خلاص خواهید شد.

بعداز درمان هیدورمی باید مواردی را رهایت کنید. بعد از اینکه در یک مرکز معتبر و با استفاده از مواددرجه یک و مناسب اقدام به هیدورمی پوست کردید باید طبق نظر پزشک درمانی خود از کرم های ضد چروک استفاده کنید تا اثرات این درمان را بیشتر از قبل کند.

مراقبت های لازم بعد جلسات هیدرودرمی پوست

 • آب زیاد بنوشید: سعی کنید روزی 8 لیوان آب مورد نیاز بدن خود را برسانید.
 • از مرطوب کننده های غنی با دستور پزشک استفاده کنید.
 • از پاک کننده های ملایم استفاده کنید و همیشه برای شست وشو از آب خنک استفاده کنید.
 • پوست خود را بادست زیاد لمس نکنید و از اینکه خراشی رو پوست ایجاد کنید دوری داشته باشید.
 • از قرار گرفتن در معرض آفتاب تا حد امکان جلوگیری کنید.
 • تا دو روز بهتر است پوست خود را آرایش نکنید.

افرادی بعد از یک جلسه آثار را بر روی پوست خود مشاهده خواهند کرد ولی کسانی که جنبه درمانی این روش را برای درمان آکنه انتخاب کرده اند بهتر است هر 6 هفته یکبار انجام دهند تا آثار آن را مشاهده کنند.

البته تعداد جلساتهیدرودرمی پوست بستگی به مشکلات پوستی شما دارد و با توجه به شرایط بیمار دکتر تعداد جلسات درمانی را تجویز خواهد کرد.

با رعایت نکات اشاره شده و انتخاب مرکز معتبر و پزشک ماهر از زیبایی خود لذت خواهید برد.

Call Now Button