پلاژن تراپی پوست بهترین روش لایه برداری

جوانی و زیبایی همواره دغدغه تمامی انسان‌ها در تمامی ادوار بوده و هست و پلاژن تراپی پوست بهترین روش لایه برداری پوست شناخته می شود. امروزه با گسترش تکنولوژی روش‌های نوین و مؤثری برای زیبایی پوست بوجود آمده است. دستگاه پلاژن یکی از بهترین دستگاه و بسیار کاربردی است که به وسیله‌ی سه تکنولوژی مناسب برای درمان چین و چروک ها و افتادگی پوست کاربرد دارد. این دستگاه، با شبیه سازی متابولیسم چربی، پوست را در جهت حفظ رطوبت پوست تقویت کرده و به این ترتیب باعث، جلوگیری در روند پیری پوست، شل شدن و افتادگی پوست، می شود. این دستگاه همانند چشمه های آب گرم با استفاده از تکنولوژی اکسیژن رسانی، پوست را لایه برداری کرده و آن را آماده ی دریافت مواد مغذی می کند.

در این روش تعداد قابل توجهی گاز دی اکسید کربن تولید شده و به آسانی به پوست نفوذ می کند. هر جلسه پلاژن تراپی پوست بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه خواهد بود. در دستگاه پلاژن با استفاده از تکنیک رادیو فرکانسی(RF) به تقویت پوست کمک کرده و باعث سفت شدن پوست به خصوص در ناحیه بازوها، گردن و شکم می گردد. بنابراین می توان گفت پلاژن تراپی صرفا مربوط به پوست صورت نمی‌شود و شما می‌توانید برای هر نقطه از بدن خود که احساس می کنید نیاز به ترمیم و بازسازی بافت پوستی دارد استفاده کنید.

پلاژن تراپی

مزایا پلاژن تراپی

پلاژن تراپی پوست با ترکیبی از موج رادیویی سه حلقه ای، عضلات را تقویت و به شکل دهی آن کمک می نماید. این روش با گرم نمودن فیبر های کلاژن، باعث تقویت ماهیچه های صورت و بهبود خون رسانی و تغذیه پوست می شود. پلاژن تراپی فناوری است که با هدف کانتورینگ بدن و کاهش سلولیت، باعث محکم شدن پوست با حداقل ناراحتی و درد می شود و کمترین آسیب و دوره نقاهت را دارد.

از دیگر مزایای پلاژن تراپی می توان به این موارد اشاره نمود:

 • کاهش چین و چروک ها
 • کاهش ترک های پوست
 • کاهش سلولیت
 • جوان سازی پوست
 • حذف چربی های اضافه پوست
 • اکسیژن رسانی پوست
 • حفظ حجم پوست
 • آبرسانی پوست

مراحل پلاژن تراپی

اکثر درمان پلاژن پوست با سه مرحله ی حرارت سازی، آزاد سازی و تغییر شکل همراه است. دستگاه پلاژن با سوزن های بسیار ریز، امواج رادیویی بی خطر را به پوست انتقال می دهد و سیستم دینامیکی عضلات فعال سازی می شود و گرمایی که منتشر می شود، بر روی پوست و فیبرهای کلاژن و لایه های چربی اثر گذاشته و باعث حذف شدن آن ها می گردد.  اثر گذاری این درمان در جلسه اول نمایان می شود و تفاوت قبل و بعد آن کاملا مشهود می باشد.

آیا دستگاه پلاژن و فرآیند پلاژن تراپی استاندارد است؟

از آن جایی که دستگاه پلاژن در دسته ی دستگاه های زیبایی-درمانی قرار دارد، می بایست تائیدیه هایی از جانب FDA و دیگر تائیدیه های سازمان های بهداشتی اروپا و آمریکا را دارا باشد. این دستگاه سری یک بار مصرف نیز دارد و با استفاده از تکنولوژی های نوین غیر تهاجمی، حتی یک سوراخ نیز در بافت پوست ایجاد نمی کند.

تعداد جلسات پلاژن تراپی

تعداد جلسات پلاژن تراپی به عوامل از جمله وضعیت پوست، سن، جنسیت و موارد دیگر بستگی دارد و دقیق نمی توان تعداد جلسات را برای همه افراد یکسان در نظر گرفت. برای کسب اطلاع دقیقتر با متخصصان و مشاوران کلینیک زیبایی آریانا تماس بگیرید.

مراقبت های بعد از پلاژن

برای دریافت بهترین نتیجه بهتر است پس از اقدام به پلاژن تراپی مراقبت هایی نیز انجام شود. ازجمله مراقبت‌های بعد از پلاژن تراپی پوست عبارت است از:

 • پس از پلاژن حتما از کرم های ضد آفتاب حاوی SPF 50 با تجویز پزشک استفاده نمایید.
 • در برابر نور خورشید و دما های بالا قرار نگیرید.
 • از حمام داغ و سونا خودداری نمایید.
 • از کمپرس سرد خودداری نمایید.

معایب پلاژن تراپی

پلاژن تراپی مانند هر اقدام زیبایی دیگر در کنار مزایای فراوان داری معایبی نیز هست، بهترین راه این است که از تمامی جوانب و شرایط آگاه شده و سپس اقدام به انجام پلاژن تراپی پوست نمایید. از جمله می توان به هزینه ی آن اشاره کرد، به علت آنکه این روش کوتاه مدت است و باید بعد از ۳ تا ۶ ماه مجددا تمدید شود؛ این تداوم مراجعه هزینه های درمان را نیز به تبع افزایش می دهد.

Call Now Button