خدمات زیبایی پوست در کلینیک تخصصی زیبایی

از آنجا که پوست یک عنصر مهم و بی نظیر در بدن است خدمات زیبایی پوست می توانند برای شادابی پوست، جلوگیری از پیری زودرس و جوانسازی بدن بسیار مؤثر باشند. استرس های روزمره زندگی، اغلب از طریق بدن و به ویژه پوست ما خود را نشان می دهد. برای پیشگیری از پیری پوست و حفظ طراوت و زیبایی چهره بهتر است از خدمات زیبایی پوست بهره برد.

نمونه خدمات زیبایی پوست

خدمات زیبایی پوست روش های مختلفی را برای زیبا و جوانسازی پوست ارائه می دهد مانند:

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از خدمات زیبایی پوست است که یک راه حل طولانی مدت برای از بین بردن موهای ناخواسته است. با درمان لیزر موهای زائد، که برای کار با چرخه رشد موی طبیعی بدن برای نتایج مطلوب طراحی شده، بدون درد و اصلاح و اپیلاسیون موهای خود را بردارید.

 لیزر موهای زائد یک درمان بی خطر و مقرون به صرفه و طولانی مدت برای از بین بردن موهای زائد است که به نتایج ماندگار می رسد. لیزر موهای زائد برای خانم ها و آقایان با هر رنگ پوست مناسب است و روی کل بدن شما کار می کند، از جمله مناطق حساس مانند صورت و خط بیکینی، موهای صورت، موهای پا، موهای زیر بغل، موهای پشت و سینه؛ از فواید لیزر موهای زائد می توان به کاهش دائمی  تا 90٪، صرفه جویی در وقت و هزینه و بهبود رنگ و بافت پوست نام برد.

بوتاکس خطوط صورت

یکی دیگر از خدمات زیبایی پوست که تأثیرگذارترین و سریع ترین روش برای درمان چین وچروک های پوست که ناشی از افزایش سن و باعث ایجاد خطوطی روی پوست می شود و تأثیر بسزایی در چهره فرد می گذارد تزریق بوتاکس یا بوتولینیوم است.

برای جوانسازی پوست، تزریق بوتاکس بدون تردید یکی از پرکاربردترین تکنیک هاست.سم بوتولینیوم، عمل لیفت صورت را همانند یک جراح پلاستیک اما با ابعاد کمتر، انجام می دهد.

برای از بین بردن خط خنده، اخم، خطوط گردن وپیشانی که که با خندیدن، اخم کردن روی پیشانی وابروها ایجاد می شود برای ازبین بردن این چین چروک مشهورترین روش تزریق بوتاکس است.

بوتاکس به عضلات مود نظر تزریق می شود و باعث فلج یا حرکت نکردن ماهیچه می شود در نتیجه باعث از بین بردن چین چروک می شود.

تزریق ژل به صورت

 با افزایش سن، حجم چربی در زیر پوست به تدریج کاهش می یابد و باعث می شود عضلات صورت کمتر در سطح پوست قرار بگیرند. این امر باعث افزایش چین و چروک و ایجاد چین و چروک در اطراف چشم و اطراف دهان می شود. تزریق ژل یا پرکننده یکی از خدمات زیبایی و روشی موثر برای بهبود حجم از دست رفته و اصلاح چین و چروک صورت و جوان سازی صورت است.

درخدمات زیبایی پوست مواد پرکننده با مواد شیمیایی مختلف که در بازار موجود است. پرکننده مناسب براساس ناحیه ای که باید تزریق شود تعیین می شود. به عنوان مثال، از پرکننده های نرمتری برای لب استفاده می شود، در حالی که پرکننده های  قوی تری برای تقویت فرم گونه ها استفاده می شود. دوام تزریق پرکننده نیز به نوع و منطقه مورد استفاده بستگی دارد. این اثر می تواند از چند ماه تا یک سال ادامه داشته باشد. پرکننده های قویتر معمولاً ماندگاری بیشتری دارند. تزریق ژل می تواند برای حفظ اثر تکرار شود.

به خاطر داشته باشید که ژل با بوتاکس متفاوت است. اگرچه هر دو روش قابل تزریق هستند، اما بوتاکس برای شل کردن عضلات صورت و ژل برای کاهش چین و چروک صورت و دور چشم استفاده می شود.

اثرات تزریق ژل برروی صورت:

  • افزایش حجم و برجسته سازی لب ها
  • خطوط عمودی لب ها را از بین می برد
  • اصلاح چین و چروک صورت، به خصوص در اطراف دهان و چشم
  • اصلاح شکل ظاهری زخم ها
  • حجم از دست رفته گونه ها

خدمات زیبایی با کاشت ابرو

به طور سنتی، درمان ابروهای نازک یا کم پشت با استفاده از محصولات آرایشی برای “پر کردن” موهای ابرو بود. با این حال، علاقه بیشتری به راه حل دائمی تر وجود دارد.

کاشت ابرو یکی دیگر از خدمات زیبایی پوست است که در آن پیوند مو (شاخه) به ناحیه ابرو شما منتقل می شود.هدف این است که از این گرافت ها موهای جدید رشد کرده و نمای کامل تری ایجاد می کنند.

پیوند موی ابرو از روی موهای بالای گوش شما گرفته می شود. یک جراح نه فقط موهای فردی، بلکه فولیکول های مو را نیز منتقل می کند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پس از ریزش موهای اولیه منتقل شده، موهای جدید می توانند در ابروهای شما رشد کنند.

خدمات زیبایی با کاشت مو

 در روش کاشت مو در خدمات زیبایی پوست، یک راه حل طولانی مدت و با ظاهری طبیعی برای طاسی با الگوی  مردانه ارائه می دهد. فولیکول های مو از مناطقی از پوست سر که هنوز مو دارند از طریق یک روش جراحی ساده به مناطقی که کم پشت یا کچل هستند منتقل می شوند.

ریزش و نازک شدن موها یک قسمت طبیعی از پیری است، اما همچنین می تواند به دلیل یک بیماری پزشکی یا ضربه به پوست سر رخ دهد. برخی از افرادی که ریزش مو را تجربه می کنند ممکن است به دلایل زیبایی یا ترمیم ، کاشت مو را انتخاب کنند.

تزریق چربی صورت و بدن

انتقال چربی همچنین به عنوان پیوند چربی یا تزریق چربی شناخته می شود. در  خدمات زیبایی پوست روش پیوند چربی یا تزریق چربی، چربی را از مناطقی که چربی اضافی دارید، مانند ران های خارجی منتقل می کند و آن را به مناطقی که ممکن است کمبود حجم داشته باشند، مانند صورت، دست ها، سینه ها یا باسن، تزریق می کند. این روش ایمن، طولانی مدت و قابل تحمل، نتایج طبیعی به بار می آورد. هر ساله هزاران نفر پیوند موفق چربی را انجام می دهند و از نتایج آن راضی هستند.

Call Now Button