دستگاه پلاژن بهترین روش جوانسازی صورت

دستگاه پلاژن رامی توان به عنوان یکی از روش های جدید آرایشی برای نگهداری از پوست دانست که با استفاده از فناوری های اولتراسوند، اکسیژنو تری پلار است که متخصصین پوست به آن توجه ویژه ای دارند. زیرا در اولین دوره درمان با استفاده از دستگاه پلاژن بیماران شاهد نتایج باورنکردنی روی پوست خود می شوند.

ویژگی های دستگاه پلاژن

دستگاه پلاژن دارای ویژگی هایی مثل از بین بردن چین و چروک، جوان سازی پوست، لایه برداری و بهبود اکسیژن رسانی است.

دستگاه پلاژن دارای سه مرحله از درمان است:

حذف سلول‌های مرده

لایه اول پوست را لایه برداری مشابه میکرودرم ابریژن کرده و سلولهای مرده را از بین می برد، پوست را صاف و تجدید می کند و آن را برای مواد مغذی فعال آماده می کند. برای انواع پوست ایمن و بدون تحریک است.

جوان سازی پوست

این ماده با مواد موثری مانند اسید هیالورونیک = کاهش چین و چروک، پپتیدها = ترمیم پوست و آنتی اکسیدان ها پوست را به بدن تزریق می کند.

اکسیژن رسانی

حبابهای دی اکسید کربن تولید می کند که به آرامی در سطح پوست می ترکند، و سپس جریان خون غنی از اکسیژن را به منطقه ارسال می کند و باعث جذب بیشتر مواد فعال می شود.

دستگاه پلاژن پوست

دستگاه پلاژن چگونه کار می کند؟

در طول درمان ، لایه های عمیق پوست تحت حرارت قرار می گیرند، این روش گرم شدن منجر به شکستن پیوندهای مقاوم در برابر حرارت درون مولکول کلاژن، می شود و اجازه انقباض رشته های کلاژن را می دهد. با این روش بافت پوستی کاملاً نو می شود. درمان با فرکانس رادیویی علاوه بر اینکه باعث انقباض مولکول های کلاژن می شود، تأثیر مثبتی بر بافت چربی دارد. قرار گرفتن در معرض حرارت عمیق نفوذپذیری غشای سلولی و متابولیسم چربی را افزایش می دهد به طوری که کاهش چربی در ناحیه تحت درمان به طور خاص افزایش می یابد. پس از قرار گرفتن در معرض گرما، سلولهای مرده پوست با روشی مشابه میکرودرم ابریژن برداشته می شوند. بنابراین پوست برای تزریق بعدی مواد فعال آماده می شود.

مزایای درمان با دستگاه پلاژن

  • تحریک بازسازی سلول
  • سفت شدن پوست
  • شادابی و آبرسانی پوست
  • ترمیم حجم پوست
  • احیای مجدد رنگ پوست
  • کاهش چین و چروک
  • تصفیه عمومی سطح پوست (به حداقل رساندن منافذ)
  • کاهش لکه های رنگدانه
  • بلافاصله پس از اولین درمان نتایج قابل مشاهده است
  • مناسب برای هر نوع پوستی

استفاده از دستگاه پلاژن برای چه کسانی مناسب است:

این روش درمانی مخصوصاً برای پوستهای دارای چین و چروک، خطوط و افتادگی و همچنین اقدامات ضد پیری و پیشگیری مناسب است.

این روش درمانی همچنین برای پوست های آسیب دیده از اشعه ماورا بنفش دارای لکه های رنگدانه ای و برای پوست رنگ پریده با گردش خون مناسب ایده آل است.

همچنین گزینه مناسبی برای شادابی و صاف سازی پوست قبل از یک مجلس مهم است

درمان با دستگاه پلاژن یک احساس خاردار ایجاد می کند که اثر طراوت بخشی روی پوست دارد. و مانند ماساژ گرم، دلپذیر و بدون درد است.

با درمان با دستگاه پلاژن نتایج را بلافاصله پس از اولین درمان مشاهده خواهید کرد. به منظور بهبود ظاهر پوست به طور موثر و پایدار، ما 6 درمان را هر دو تا سه 3 هفته توصیه می کنیم. با این حال، از آنجا که پوست همه منحصر به فرد است، می توان چرخه را با نیازهای فردی سازگار کرد.

آیا درمان با دستگاه پلاژن پایدار است؟

این روش درمانی تولید کلاژن و الاستین توسط خود بدن را تحریک می کند و در نتیجه یک مزیت طولانی مدت ایجاد می کند.

پس از درمان با دستگاه پلاژن پوست غنی از اکسیژن و مواد مغذی ژل ها می شود، صاف، نرم، براق و درخشان به نظر می رسد و پوست احساس شادابی ، لطافت و تحرک می کند.

خطرات و عوارض جانبی دستگاه پلاژن

این درمان هیچ عارضه ای ندارد. در موارد نادر، قرمزی جزئی صورت ممکن است رخ دهد اما در همان روز فروکش می کند.

Call Now Button