لیزر موهای زائد صورت

برای لیزر موهای زائد صورت یک روش راحت و مطمئن برای رفع دائمی موهای زائد صورت است. اگر شما نیز از رفتن به سالن های زیبایی خسته شده‎اید؟  لیزر روشی خواهد بود که برای همیشه از شر موهای زائد راحت خواهید شد. امروزه استفاده از این روش برای از بین بردن موهای زائد به شدت طرفدار داشته است و یکی از موثرترین روش‎ها برای لیزر موی زائد خواهد بود سایر روش‎ها کوتاه مدت بوده و هزینه بر است.

پوست صورت بسیار مهم بوده و داشتن پوست سالم و بدون موی زائد تاثیری بسیار بر اعتماد به نفس شما خواهد داشت. اگر شما نیز از موهای زائد صورت خود کلافه شده‎اید و روش هایی که انجام داده‎اید نتیجه نداشته است بهتر است از روش لیزر موهای زائد صورت استفاده کنید تا برای همیشه از شر موهای زائد خود راحت شوید و زیبایی را به خود هدیه دهید.

در لیزر موهای زائد صورت با استفاده از یک طول موج نور با به سمت پوست ریشه موهای شما  را هدف قرار می‎دهد و انرژی حاصل از نور به پوست و رنگدانه های مو، ملاتین را هدف قرار می‎دهد. که باعث گرم شدن و آسیب دیدن به بافت اطراف ریشه مو می‎شود که این امر در تعداد جلسات لازم به نتیجه خواهد رسید و موهای زائد شما از بین خواهد رفت.

آیا بعد از لیزر موهای زائد صورت ازبین می‎رود؟

با شروع درمان لیزر بر روی موهای صورت باعث کاهش تراکم موهای صورت شده و بعد از مدتی استفاده موهای صورت شما را از بین خواهید برد. کاهش تراکم موهای صورت بعد از یک دوره درمانی از بین خواهد برد. حذف موهای صورت باعث خواهد شد هیچ موی در ناحیه درمان شده رشد نکند و بعد از اتمام جلسات لیزر موهای زائد صورت نیازی به ادامه جلسات نخواهد بود و مانند لیزر فول بادی فقط شارژ هایی دوره ای لازم است که برای عدم برگشت این جلسات  را باید انجام دهید.

چه مواردی تاثیر لیزر موهای زائد صورت را بیشتر خواهد کرد:

 • نوع رنگ و ضخامت موهای صورت
 • رنگ پوست
 • نوع دستگاه لیزر
 • پزشک ماهر

افرادی که موهایشان تیره است معمولاً می توانند با 4-6 جلسه درمانی موهای زائد خود را از بین ببرند. افرادی که موهای روشن دارند به طور کلی فقط به کاهش دائمی مو می رسند و پس از دوره اولیه درمان ممکن است به 6-12 درمان با فاصله یک ماه شارژ نیاز داشته باشند.

عوارض برای لیزر موهای زائد صورت چیست؟

هر روش درمانی در کنار مزایا، معایبی را به دنبال خواهد داشت که در صورت استفاده نادرست مشکلاتی را به همراه داشته باشد. رعایت نکات زیر شما را برای رسیدن به نتیجه مناسب لیزر کمک خواهد کرد.

برای کاهش آسیب به چشمان خود در لیزر صورت استفاده از عینک های مخصوص را جدی بگیرید.

دردی که در هنگام درمان لیزر ایجاد می‎شود طبیعی بوده این درد  ریشه موهای فراموش شده هنگام اصلاح بوده که باعث جذب انرژی لیزر و گرم شدن سطح پوست می شوند. با تکرار درمان در فواصل منظم، درد کمتری را تجربه خواهید کرد.

بعد از هر جلسه لیزر تا مدت نیم ساعت شما احساس گرما و تورم دارید که اگر تورم دارید باید تا 24 از کرم‎های لازم استفاده کنید و از کمپرس یخ استفاده کنید تا درد کاهش پیدا کند.

عوارض جانبی جدی تر لیزر موهای زائد صورت شامل تاول، رنگدانه سازی بیش از حد یا کم رنگ پوست یا ایجاد زخم امکان دارد در مراکز درمانی نامناسب اتفاق بیافتد سعی کنید در مراکز معتبر لیزر را انجام دهید.

کدام دستگاه مناسب برای لیزر صورت می‎باشد؟

نوع و کاربرد لیزر موهای زائد صورت تاثیرات متفاوتی را دارند  و عوارض جانبی هم در صورت انتخاب نادرست به همراه دارد که بهتر است از دکتر پوست در انتخاب دستگاه کمک بگیرید تا عوارض جانبی نداشته باشید.

لیزرهای مناسب برای از بین بردن موهای صورت شامل: لیزرهای روبی با پالس طولانی، لیزرهای الکساندرایت با پالس طولانی، لیزرهای دیود پالس طولانی و لیزرهای yag

نکات کلی لیزر موهای زائد

با انتخاب دکتر مناسب و دستگاه مناسب با پوست خود می‎توانید لیزر موهای زائد صورت مناسب را انجام دهید. انتخاب مرکز معتبر و کادر ماهر از مشکلات پوستی خود جلوگیری کنید.

 • بعد از انجام لیزر درمعرض آفتاب قرار نگیرید.
 • از شیو کردن با وکس و اپیلاسیون دوری کنید. بهتر است از ژیلت استفاده کنید تا لیزر برای شما نتیجه بهتری داشته باشد.
 • سولاریوم و حمام آفتاب را بعد از لیزر کنار بگذارید.
 • با توجه به توصیه دکتر و نوع پوست خود از دستگاه مناسب استفاده کنید.
 • انتظارهای منطقی داشته باشید و صبر لازم را در جلسات داشته باشید.
 • لیزر اطراف چشم ممنوع است
 • اگر می خواهید اثرات لیزر را مشاهده کنید باید جلسات درمان را کامل کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button